Sleeve a pressery

Firma ROSSINI SPA je předním světovým výrobcem tiskových sleevů, adaptérů a pressérů pro flexotisk a hlubotisk.

Firma ROSSINI dodává také ochranné návleky na rastrové válce, pro skladování sleevů navrhuje a vyrábí sklady válců a na čištění centrálních válců ve flexotiskových strojích dodává čistící zařízení Evolution System.

www.rossini-spa.it/en

01. Flexotiskové sleeve

Flexotiskové sleeve Everstat a Starcoat jsou vyrobeny z antistatického tvrdého polyurethanu. Na základě požadavku zákazníka lze oba typy sleevů opatřit polyurethanovým kroužkem se zámkem. Tento kroužek chrání čelo sleevu před poškozením při montáži. Pro výrobce etiket jsou určeny sleevy Everglass, které svou sklolaminátovou konstrukcí zajišťují perfektní rozměrovou stabilitu.

02. Hlubotiskové pressery

RED ESA pressery dodáváme podle typu použité elektrostatické podpory. V porovnání s černými pressery vykazují RED ESA pressery stabilnější elektrické hodnoty. Pro tisk bez ESA podpory dodáváme antistatické sleeve Neopress v několika typech provedení a tvrdostech.

03. Servis

Zajišťujeme technický servis s firmou ROSSINI a ve spolupráci s ROSSINI Německo přebrušujeme ESA pressery. Tento servis je důležitý pro bezpečný a kvalitní tisk s ESA podporou.

Starcoat-light
Starcoat Light Sleeve

Povrch StarCoat je odolný vůči všem rozpouštědlům, vlhkosti a svou novou konstrukcí zajišťuje rozměrovou stabilitu a  tím dokonalý soutisk v jemných kresbách. Místo klasického kovového zámku je u Starcoatu použitý elastický kroužek s drážkou. Záruka na tento typ sleevu jsou 3 roky.

Adaptér Carbo Bridge
Adaptéry

Konstrukce adaptérů Carbo Bridge je vyrobena z uhlíkových vláken, jenž zaručují geometrickou stabilitu, dlouhou životnost a tím dokonalý soutisk. Karbonová konstrukce velmi dobře pohlcuje vibrace. Tyto adaptéry využijete při nejnáročnějších zakázkách a při vysokých rychlostech.

Esared
RED ESA

Červené presery ESA jsou určené pro tisk s elektrostatickou podporou tisku ESA. Vhodné jsou jak na papír, tak fólii. Konstrukce potahu odstraňuje ionizaci, která se vyskytuje u běžných černých gumových ESA-potahů při potisku fólií. RED ESA je certifikován dle normy ATEX pro použití v EX-Zóně 1.

Polycoat-Green
Polycoat Green

Potah je určen pro použití se dvou komponentními lepidly. Jeho nepřilnavý povrch a povrchové napětí umožnují rovnoměrný nános lepidla v minimálních tloušťkách. Tvrdost 80 Shore A.

Kontaktujte nás