Průmyslové žiletky

Prodáváme průmyslové žiletky od belgické firmy FORTISBLADES pro řezání fólií.

Čistý řez, hladké okraje

Vysoce kvalitní žiletky přispívají k čistému řezu flexibilních plastových fólií. Čistý řez snižuje přítomnost prachových částic mezi vrstvami fólie, což vede k vysoce kvalitnímu produktu.

www.fortisblades.com

01. Žiletky na řezání bílých fólií

Máte zkušenost s velkým opotřebením žiletek minerálním pigmentem TiO2 ? Oxid titaničitý TiO2 je nepostradatelný prvek pro zlepšení specifických vlastností fólií. Dopad těchto částic ale způsobuje velké abrazivní opotřebení žiletek.

02. Žiletky pro výrobu balicích stretch fólií

Většina výrobců smršťovacích fólií musí často měnit žiletky z důvodu výrazně snížené životností žiletek a také kvůli nízké kvalitě řezu.

03. Návrh žiletek

Ozvěte se nám a my Vám poradíme s výběr perfektního nástroje na Vaše fólie.

1
Žiletky Fortis

Žiletky Fortis jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou opatřeny speciálním keramickým povlakem pro průmyslové využití. Ostří žiletky je navíc opatřeno povlakem o vysoké tvrdosti, který snižuje opotřebení nástroje a snižuje tření mezi ostřím a fólií.

3
Žiletky Fortis+

Žiletky Fortis+ jsou vyšší řadou žiletek Fortis. Vyznačují se nejvyšší možnou tvrdostí ostří. Žiletky využijete u řezání velmi pevných fólií.

2
Celokeramické žiletky Fortius

Celokeramické žiletky Fortius jsou vyrobeny ze slinutého karbidu wolframu (TC) nebo ze zirkonové keramiky (ZR). Využijete je zejména u velmi abrazivních a pevných fólií.

Vyžádejte si u nás vzorky