Průmyslové nože

Naše průmyslové nože nachází využití především v polygrafickém, obalovém, papírenském a potravinářském průmyslu. Strojní nože a průmyslové čepele jsou nejčastěji vyrobeny z nástrojové, nerezové, vysoce legované a práškové oceli a opatřují se různými druhy povlaků podle účelu jejich použití.
01. Strojní nože a příslušenství do tiskových strojů

Do falcovacích aparátů tiskových strojů dodáváme produkty firmy Unger Messer. Jedná se především o falcovací, sekací, perforovací a kruhové nože. Dalšími výrobky jsou chapače, punktury, přítlačné a dořezové lišty. Firma Unger Messer je celosvětově známá jako specialista na nože a náhradní díly pro polygrafický průmysl.

02. Nože do balících linek

Pro hlubokotažné balící stroje nabízíme standardní náhradní nože, jako jsou hvězdy, půl hvězdy a výsekové nože EURO. Poptejte u nás jednoduše pomocí označení FS1008-1, HS1008-2, FS1007-1, AP5008-1, AP5012-2, HS1007-2 nebo podle označení výrobce stroje – Multivac, GEA, Variovac nebo Ulma např. 79.935.8110.07, 79.935.8110.03, 11.450.8470.00, AP3312-30, 8606477 tak i 8606477 nebo 8519326. Nabízíme také široký sortiment nástrojů v oblasti výseku a děrování.

03. Návrh nástroje

Poradíme Vám a navrhneme nástroje pro Vaše potřeby. Nástroj vyzkoušíme na testovacím zařízení a změříme trhací síly. Ostří nože přizpůsobíme požadavkům výsledného produktu. Pro navýšení trvanlivosti nástroje navrhneme vhodnou povrchovou úpravu, která sníží opotřebení ostří.

Perforacniasekacinoze
Perforační a sekací nože

jsou určeny k příčnému ořezu novin a časopisů a také k perforaci papírů, fólií a metalických folií. Ostří nože může být provedeno jako jemné (až 20 zubů/cm) nebo hrubé (4 zuby/cm). Ostří nože je buď jednostranné nebo oboustranné. Pro upnutí nože lze zhotovit výřezy.

Perforacniasekacinoze2
Pásové perforační nože

jsou určeny k dělení a perforaci papíru a fólií při výrobě papírových sáčků. Zuby mohou být také ostřeny a nůž může být opatřen povrchovou úpravou TIN pro zajištění dlouhé životnosti.

Perforacniasekacinoze3
Kruhové řezací a perforační nože

jsou určeny k podélnému ořezávání a perforaci pásů fólií, papírů, tvrdých papírů a kartónů. Ostří nože je provedeno v různých tvarech podle použití nože.

Perforacniasekacinoze4
Řezací nože na fólie

jsou určeny pro řezání a perforace fólií a metalických fólií. S ostřím tvaru střechy se dosáhne lepšího rozložení řezných sil a lepší fixace fólie. Mezery v ostří nabízí libovolný řez a perforaci.

Perforacniasekacinoze5
Tvarované nože

se používají k prořezávání děr ve fóliích, lepenkách a kartónech. Tvary nožů jsou buď otevřené, nebo uzavřené. U uzavřených tvarů jsou spoje svařené. Pro upnutí nože je možné připojit přírubu různých tvarů.

Perforacniasekacinoze6
Nože s povrchovou úpravou

nabízíme povlakování TIN pro prodloužení životnosti nástroje.

Nože a spotřební materiál pro polygrafický a obalový průmysl

Firma Unger Messer je celosvětově známá jako specialista na nože a náhradní díly pro polygrafický a obalový průmysl. Strojový park vybavený nejmodernějšími CNC stroji garantuje nejvyšší přesnost výroby. Ke stříhání a perforaci papíru, fólií a metalických fólií je k dispozici velký výběr řezacích nožů s nejrůznějším dělením zubů.

www.unger-messer.de

Kontaktujte nás