Barvy a laky

Sortiment barev od firmy ROTOFLEX zahrnuje barvy a laky pro flexibilní obaly a aplikace v bezpečnostním průmyslu. Individuální řešení jsou vytvářena v úzké spolupráci se zákazníky.

www.rotoflex.ch

01. Barvy a laky pro potravinářský průmysl

Produkty na potravinové obaly jsou hlavní oblastí firmy ROTOFLEX. Nabízí řešení např. pro obaly na cukroviny, kávu, mléčné výrobky, sušená jídla a nápoje.

02. Barvy a laky pro ostatní průmysl

Produkty od ROTOFLEXU jsou vhodné pro širokou škálu aplikací od potisku fólií (pro hygienu, domácí a osobní péči) až po výrobu vysoce kvalitních farmaceutických obalů. V úzké a důvěrné spolupráci se zákazníky jsou vyvíjeny bezpečnostní řešení 1. a 2. úrovně.

03. Zákaznický servis

Důležité pro nás je, aby vše probíhalo hladce. Technické poradenství, konzultace vhodného řešení, laboratorní testy, školení a přítomnost techniků firmy ROTOFLEX u tiskového stroje jsou samozřejmostí.

barvy
Tiskové barvy

V nabídce jsou různé série barev podle jejich použití a požadovaných vlastností. Výroba je specializovaná na barvy pro potisk následujících materiálů : PP, PE PET, PVC, celulózy, všech druhů papíru, Al fólií, HD PE, LD PE.

laky
Laky a primery

Jedná se o individuální řešení na základě komplexních požadavků našich zákazníků. Sortiment zahrnuje 2-komponentní systémy, teplem svařitelné laky pro přímý styk s potravinami, ochranné laky, dělicí laky a vysoce specifické laky v bezpečnostním tisku.

Společnost ROTOFLEX se od svého založení v roce 1975 soustředila na vývoj a výrobu tiskových barev pro obalový průmysl. Dnes je ROTOFLEX významným dodavatelem flexotiskových a hlubotiskových barev na mezinárodních trzích.

www.rotoflex.ch

Kontaktujte nás