Rastrové válce a sleeve

Anglická firma ALT byla založena v roce 2011. Zabývá se výrobou rastrových válců a sleevů. Všechny produkty jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě a podle OEM specifikací a tolerancí.

Od založení firmy neustále investuje do svých zaměstnanců, vybavení, vývoje a životního prostředí. Nově otevřená divize Plasma Coatings a nejmodernější ULTRA Fibre Optic LED laser umožnuje vytvoření jedinečné NANO struktury.

Firma nabízí kompletní produkt a servis, který zákazník požaduje.

aniloxlt.co.uk

01. Rastrové válce

Válce se vyrábí do celkové délky 4100mm podle OEM specifikací a tolerancí. Konstrukce válce může být vyrobena z oceli, nerezové oceli, slitiny hliníku a podle požadavků s kompozitními materiály. Konstrukce těla rastrového válce je zásadní pro dlouhodobé používání. Konstrukční metody zaručují dlouhou životnost.

02. Rastrové sleeve

Všechny sleeve jsou konstruovány s vnitřní sklolaminátovou dutinkou a vnějším hliníkovým nebo ocelovým tělem. S využitím nejnovějších spojovacích metod je zaručena dlouhodobá životnost. Všechny rastrové sleevy mají čelní nerezový kroužek, který chrání konstrukci před mechanickým poškozením a před chemickým působením čistících prostředků.

03. Renovace keramické vrstvy a opravy

Nabízíme rovněž kompletní renovace všech rastrových válců a sleevů. Doručené válce jsou podrobeny důsledné kontrole, za účelem zjištění rozsahu opravy. Tato komplexní služba zahrnuje opravu hřídelí, čepů, poškození nárazem, opravy svárů a renovaci keramické vrstvy. Výrobce zajišťuje, že se všechny repasované válce vrátí k zákazníkům jako nové.

04. Objem a geometrie jamek

Sortiment ALT zahrnuje všechny standardní gravury 30°, 45° a 60°. Nabízí speciální gravury pro např. UV barvy proti ink-spittingu, pro laky na lakovacích agregátech v ofsetových strojích, na vodou ředitelné barvy v kartonážním průmyslu, na ředidlové a UV barvy pro HD tisk.

05. Nano technologie

Nano jamka je protáhlejší než běžně dostupné jamky na trhu. Jamka je uzavřená a to je klíčové pro přesné a konzistentní dávkování barvy nebo laku s opakovatelnými výsledky.

Nano technologie

Mohlo by Vás zajímat:

Kontaktujte nás