Průmyslové žiletky

Prodáváme průmyslové žiletky od belgické firmy FORTISBLADES pro řezání fólií.

Žiletky Fortis

Žiletky Fortis jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou opatřeny speciálním keramickým povlakem pro průmyslové využití. Ostří žiletky je navíc opatřeno povlakem o vysoké tvrdosti, který snižuje opotřebení nástroje a snižuje tření mezi ostřím a fólií.

Žiletky Fortis+

Žiletky Fortis+ jsou vyšší řadou žiletek Fortis. Vyznačují se nejvyšší možnou tvrdostí ostří. Žiletky využijete u řezání velmi pevných fólií.

Celokeramické žiletky Fortius

Celokeramické žiletky Fortius jsou vyrobeny z keramických materiálů ze slinutého karbidu wolframu (TC) a zirkonové keramiky (ZR). Využijete je zejména u velmi abrazivních a pevných fólií.

FORTISBLADES je specializovaná firma zabývající se vývojem a nabídkou průmyslových řezacích žiletek pro stroje na řezání měkkých materiálů. Po mnohaletých zkušenostech v oblasti řezných nástrojů se firma FORTISBLADES zaměřila na průmyslové žiletky. Inovace ve výrobě stále nových pevnější a tenčích fólií kladou vysoké nároky na řezné nástroje, které musí odpovídat struktuře děleného materiálu.  Zejména při vysokorychlostním navíjení tenčích a lehčích fólií je vyžadována špičková řezací technologie. Firma FORTISBLADES si je vědoma, že nejmodernější výrobní zařízení potřebují spolehlivý a přesný nástroj.

www.fortisblades.com