Hlubotisk - válce

Heliograph Holding GmbH

Heliograph dodává zařízení pro výrobu hlubotiskové formy v nejvyšší kvalitě. Jedinečným způsobem kombinuje Heliograph Holding zkušenosti z oboru. Jsou to know-how a spolehlivé řešení z oblastí galvána, automatizace, opracování hlubotiskových válců, rytí a laserové zařízení pro hlubotisk a flexotisk.

Vše je doplněno vysoce účinnou transportní a skladovací technikou. Heliograph Holding GmbH nabízí ty nejlepší technologie i v podobě automatických linek.

www.heliograph-holding.com

Daetwyler Graphics

Dodáva zařízení pro opracování povrchu hlubotiskových válců. Od roku 1965 se firma Daetwyler Graphics zabývá vývojem a výrobou vynikajících produktů průmyslové grafiky. Daetwyler Graphics konstruuje a vyrábí leštící stroje, válcové-finishing stroje a rycí zařízení pro hlubotisk a dodává v oboru známé produkty CFM, Polishstar, Finishstar, Gravostar a Laserstar.

HELL Gravur Systems

Dodává rycí zařízení pro zhotovení hlubotiskové i flexotiskové formy.

Hell je po desetiletí pojmem pro kvalitní produkty v hlubotiskovém průmyslu a vynálezce elektromechanického rytí. Hell je známý výrobou prvotřídních rycích a laserových zařízení pro obalový a publikační tisk s produkty HelioKlischograph K5 SMART, K500 a CELLAXY. Pro výrobu flexotiskové formy jsou to produkty Premiumsetter S1300, S1700 a S3000.

Kaspar Walter

Vyrábí zařízení pro galváno a automatizaci.

Od roku 1906 Kaspar Walter konstruuje a vyrábí inovativní galvanické zařízení pro výrobu hlubotiskové formy, jako jsou Slim Line, Econoline a Pilot. Jako systémový integrátor a specialista pro automatizaci plánuje a implementuje Kaspar Walter kompletní plně automatické výrobní linky pro hlubotisk.

Bauer

Projektuje a vyrábí zařízení pro transportní a skladovací techniku.

Již více jak půl století se firma Bauer zabývá transportní a skladovací technikou v hlubotisku. Inovativní produkty jako Gemini jeřáb a specifické Inline zařízení umožňují vysoce efektivní logistiku válců pro obalový a ilustrační tisk.

Schepers

Dodává laserové zařízení pro výrobu hlubotiskových a desénovacích válců.  

Schepers vyrábí od roku 1991 laserové zařízení pro hlubotisk, desénovací, bezpečnostní tisk a pro speciální tiskové formy. Se známým laserovým systémem Digilas ve spojení s povrchovou a leptací technikou, nabízí Schepers vysoce moderní řešení pro výrobu tiskových forem v oblastech High-Tech a bezpečnostního tisku.