Hlubotisk - rakle

Longlife

Tato rakle má široké využití, vyniká zejména při náročných a dlouhých zakázkách. Snižuje zejména tónování a proužkování. V hlubotisku rakli využijete i na několik zakázek za sebou.

Gold

Rakle má velmi krátkou dobu záběhu, výrazně snižuje tónování a proužkování díky speciální lamele. 

Pearlstar

Rakle má širší využití. Díky speciálně upravenému povrchu redukuje proužkování v tisku. Velmi se hodí na lakování, tisk cold sealu a další aplikace.

Ibostar

Ibostar se hodí zejména na středně dlouhé zakázky, díky povrchové úpravě snižuje tiskové problémy. Rakli využijete v hlubotisku i na více zakázek.

Ultralife

Speciální rakle na tisk jemných textů, čárových kódu a detailů. Vyniká i dlouhou životností.

Standard

Rakle z kvalitní uhlíkové oceli má opatřenou pracovní část stejně tlustou lamelou. Když se během tisku rakle opotřebovává, zůstává kontaktní plocha stále stejná po celou dobu životnosti. Proto nenastávají žádné změny tónů kvůli opotřebení rakle.

Daetwyler SwissTec AG

Firma Daetwyler SwissTec AG byla založena roku 2007 jako nezávislá sesterská firma od MDC MAX Daetwyler AG. Filozofie firmy je být vedoucím na trhu s raklemi tím, že neustále vyvíjí nejnovější technologie a udržuje se velmi dobrý zákaznický servis.

V roce 1973 vyvinul Daetwyler jedinečnou rakli s lamelou. Tato rakle stanovila standart v oblasti tisku. Od této doby se nabídka raklí kontinuálně rozšířila, aby mohly být pokryty požadavky zákazníků a mohly být vyřešeny různé problémy při tisku.

www.daetwyler.com