Presery

ESA RED

Červené presery ESA jsou určené pro tisk s elektrostatickou podporou tisku ESA (prolinkovat na ESA). Vhodné jsou jak na papír, tak fólii. Konstrukce potahu odstraňuje ionizaci, která se vyskytuje u běžných černých gumových ESA-potahů při potisku fólií. RED ESA je certifikován dle normy ATEX pro použití v EX-Zóně 1.

Neopres C Stat

Elastomerní potah určený k nanášení barev na vodní a rozpouštědlové bázi. Odvod statické elektřiny je zajištěn přes antistatický povrch. Tvrdost potahu od 45 do 95 Shore A.

Neopress G Stat

Preser pro tisk s barvami za přítomnosti ethylacetátu, alkoholu a MEK. Odvod statické elektřiny je zajištěn přes antistatický povrch. Tvrdost potahu je od 70 do 95 Shore A.

Hypanol F Blau

Pro bezředidlové kašírování a lakování jedno komponentních lepidel a Hotmelt aplikací je určen Hypanol F Blau potah. Tvrdost potahu od 70 do 95 Shore A.

Polycoat 62 G80

Potah je určen pro použití se dvou komponentními lepidly. Jeho nepřilnavý povrch a povrchové napětí umožnují rovnoměrný nános lepidla v minimálních tloušťkách. Tvrdost 80 Shore A.

Vzduchové válce

Firma Rossini navrhuje a vyrábí vzduchové kovové hřídele pro použití ve flexotiskových, hlubotiskových a kašírovacích strojích. Hřídele jsou buď válcové nebo mají kónický tvar.

Rossini S.p.a.

Rossini je předním světovým výrobcem tiskových sleevů, adaptérů a pressérů pro flexotisk a hlubotisk. Nejen 40 let zkušeností ve výrobě sleevů garantují bezproblémový tisk. Rossini vyrábí své produkty v pěti místech na světě.

Nabízíme a dodáváme široký sortiment sleevů vyrobených ze skelných vláken, stejně jako výrobky vyrobené v kombinaci skelných vláken a karbonu. Jsou určeny k potisku flexibilních obalů technikou hlubotisku.

www.rossini-spa.it