Sleeve

Starcoat

Doporučuje se pro tisk jemné kresby s rastrem 60 linek/cm. Povrch StarCoat je odolný vůči všem rozpouštědlům, vlhkosti a svou novou konstrukcí zajišťuje rozměrovou stabilitu a tím dokonalý soutisk v jemných kresbách. Místo klasického kovového zámku je u Starcoatu použitý elastický kroužek s drážkou. Záruka na tento typ sleevu je 3 roky.

Everstat

Tvrdý povrch sleevů je vyroben z antistatického polyuretanu s tloušťkou stěny 5-70mm. Je vybaven uhlíkovými vlákny pro odvod statické elektřiny, jenž garantují hodnotu odporu menší 1 MΩ.

Everglass

Vysoce kvalitní plášť je zkonstruovaný ze skelných vláken. Sklolaminát zesiluje povrch a poskytuje velmi vysokou mechanickou pevnost. Je odolný vůči všem rozpouštědlům. Povrch neodvádí statickou elektřinu.

Evergreen

Sleeve je určen pro použití s vodouředitelnými barvami. Povrch je tvrdý a neodvádí statickou elektřinu.

Hony sleeve

Sleeve je určen pro využití u velkých formátů. Má ultralehkou konstrukci, která je v porovnání s tradičním sleevem až o 70% lehčí. Tvrdý povrch může být vybaven i odvodem statické elektřiny.

Sklad válců

Jedná se o vertikální skladovací systém, který bezpečně uchovává tiskové sleevy. Je sestaven z pevných a pohyblivých elementů. Sklad lze v budoucnu rozšiřovat.

Adaptéry

Konstrukce adaptérů Carbo Bridge je vyrobena z uhlíkových vláken, jenž zaručují geometrickou stabilitu, dlouhou životnost a tím dokonalý soutisk. Karbonová konstrukce velmi dobře pohlcuje vibrace. Tyto adaptéry využijete při nejnáročnějších zakázkách a při vysokých rychlostech. Napojení tlakového vzduchu je buď ze vzduchové osy, nebo z čela adaptéru.

Rossini S.p.a.

Výrobcem formátových sleevů a adaptérů je italská firma ROSSINI SPA

Rossini je předním světovým výrobcem tiskových sleevů, adaptérů a pressérů pro flexotisk a hlubotisk. Nejen 40 let zkušeností ve výrobě sleevů garantují bezproblémový tisk. Rossini vyrábí své produkty v pěti místech na světě.

Firma vyrábí a dodává také válce do barevníků, filtry do barevnic, magnetické válce na klišé a mnoho dalších výrobků z oblasti flexotisku.

www.rossini-spa.it