Flexotisk - rakle

Longlife

Tato rakle má široké využití, vyniká zejména při náročných a dlouhých zakázkách. Tímto povrchem s dlouhou životností lze zušlechtit každá naše rakle.

One step

Přednosti jako je tuhost a variabilita stírací části využívají tiskaři s UV barvami. Rakle odstraňuje ink spitting a zvyšuje rychlost tisku.

Flexolife

Rakli se zaoblenou pracovní částí využijí tiskaři v kartonážkách.

Ibostar Plus

Využití rakle zejména při tisku s abrazivní barvou jako je bílá. Při tisku s touto raklí snížíte počty výměn raklí a nutné odstávky strojů. Delší životnost rakle.

Soft

Rakle má korozi odolný povrch, je vhodná pro tisk s vodouředitelnými barvami. Měkký povrch snižuje tvorbu třísek. Využívá se i jako uzavírací rakle.

Blue Star

Rakle se stabilní geometrií břitu. Využití je zejména při CMYKových barvách s vyššími nároky na kvalitu tisku.

Standard

Rakle z kvalitní uhlíkové oceli má opatřenou pracovní část stejně tlustou lamelou. Když se během tisku rakle opotřebovává, zůstává kontaktní plocha stále stejná po celou dobu životnosti. Proto nenastávají žádné změny tónů kvůli opotřebení rakle.

Optilife Plus

Rakli využijí převážně tiskaři v kartonážkách. Rakle má 100% odolnost proti korozi, vyniká velmi dlouhou životností. Využití má i na lakovacích jednotkách.

Daetwyler SwissTec AG

Firma Daetwyler SwissTec AG byla založena roku 2007 jako nezávislá sesterská firma od MDC MAX Daetwyler AG. Filozofie firmy je být vedoucím na trhu s raklemi tím, že neustále vyvíjí nejnovější technologie a udržuje se velmi dobrý zákaznický servis.

V roce 1973 vyvinul Daetwyler jedinečnou rakli s lamelou. Tato rakle stanovila standart v oblasti tisku. Od této doby se nabídka raklí kontinuálně rozšířila, aby mohly být pokryty požadavky zákazníků a mohly být vyřešeny různé problémy při tisku.

www.daetwyler.com