Přímá gravura

HELL PremiumFlexo je technologie pro kvalitní přímou laserovou gravuru do elastomerního flexotiskového štočku. Oproti ostatním technologiím se jedná o proces výroby pouze se dvěma pracovními kroky, které šetří čas a peníze. Jeden krok je vypálení tiskových bodů a následné vyčištění tiskové formy od prachu.

Zvažujete vlastní výrobu štočků nebo výměnu stávající technologie? Zde je pět dobrých důvodů proč zvolit HELL PremiumFlexo.

Kvalita - HELL PremiumFlexo je kvalita, která flexotisk dostává na nejvyšší místa v porovnání tiskových technik jako je hlubotisk nebo archový ofset. Značkovým obalům se otevírají nové možnosti, jak je vyrábět ve vyšší kvalitě a levně.

Životní prostředí - k výrobě elastomerního štočku jsou zapotřebí pouze dva pracovní kroky bez použití chemických přípravků, bez ozónu a s nízkou spotřebou energie.

Přesnost - jedná se o technologii, která tiskový bod přesně ohraničí a ve třídimensionálním prostoru ideálně vytvaruje. Takto budou jemné detaily v textu, v přechodech tak i plných plochách vytištěny v brilantních barvách.

Efektivita - s technologií HELL PremiumFlexo a moderními EPDM Elastomery můžete vyrábět nejen flexotiskové desky a flexotiskové sleevy pro všechny typy barev a laků, ale také prégovací formy.

Jednoduchost - HELL PremiumFlexo je technologie, která je pro každého lehce zvládnutelná a realizovatelná.

PremiumSetter S1300, S1700 a S3000

Lasery od firmy HELL jsou vybaveny nejmodernější bezúdržbovou laserovou technologií, umožňují vypalovat nejjemnější elementy do elastomerní tiskové formy až 4 laserovými paprsky.

Tisková forma

Na laserech lze zpracovávat tiskové desky i tiskové sleeve z elastomeru.

HELL Gravur Systems

Dodáva rycí zařízení pro zhotovení hlubotiskové i flexotiskové formy.

Hell je po desetiletí pojmem pro kvalitní produkty v hlubotiskovém průmyslu a vynálezce elektromechanického rytí. Hell je známý výrobou prvotřídních rycích zařízení pro obalový a publikační tisk tak i flexotisk s produkty HelioKlischograph K5, K500 a Premiumsetter S1600.