Průmyslové nože

Perforační a sekací nože

jsou určeny k příčnému ořezu novin a časopisů a také k perforaci papírů, fólií a metalických folií. Ostří nože může být provedeno jako jemné (až 20zubů/cm) nebo hrubé (4 zuby/cm). Ostří nože je buď jednostranné nebo oboustranné. Pro upnutí nože lze zhotovit výřezy.

Pásové perforační nože

jsou určeny k dělení a perforaci papíru a fólií při výrobě papírových sáčků. Zuby mohou být také ostřeny a nůž může být opatřen povrchovou úpravou TIN pro zajištění dlouhé životnosti.

Kruhové řezací a perforační nože

jsou určeny k podélnému ořezávání a perforaci pásů fólií, papírů, tvrdých papírů a kartónů. Ostří nože je provedeno v různých tvarech podle použití nože.

Řezací nože na fólie

jsou určeny pro řezání a perforace fólií a metalických fólií. S ostřím tvaru střechy se dosáhne lepšího rozložení řezných sil a lepší fixace fólie. Mezery v ostří nabízí libovolný řez a perforaci.

Tvarované nože

se používají k prořezávání děr ve fóliích, lepenkách a kartónech. Tvary nožů jsou buď otevřené, nebo uzavřené. U uzavřených tvarů jsou spoje svařené. Pro upnutí nože je možné připojit přírubu různých tvarů.

Nože s povrchovou úpravou

nabízíme povlakování TIN pro prodloužení životnosti nástroje.

Unger Messer

Nože a spotřební materiál pro polygrafický a obalový průmysl

Nejlepší kvalita a přiměřené ceny při nejkratších dodacích termínech, to je jednoduchá filozofie firmy Unger Messer. Tato strategie udělala firmu Unger Messer celosvětově známou jako specialistu na nože a náhradní díly pro polygrafický a obalový průmysl.  Strojový park vybavený nejmodernějšími CNC stroji garantuje nejvyšší přesnost výroby. Ke stříhání a perforaci papíru, fólií a metalických fólií je k dispozici velký výběr řezacích nožů s nejrůznějším dělením zubů. Unger produkty jsou mnohotvárné a obsahují řezné a falcovací nože do strojů většiny výrobců.

Ozubené nože ve všech možných provedeních k příčným výsekům a perforaci a k výseku papíru, fólií a obalového materiálu jsou silné stránky firmy.